Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji dostępnych w zasadach działania i korzystania serwisu z plików cookies.

×

O firmie Hermes GabroStone

Firma Hermes GabroStone jest polską spółką ze 100% udziałem szwajcarskiego kapitału Hermes Holding A.G. z siedzibą w Zurychu - koncernu zajmującego się od blisko 100 lat handlem i dystrybucją surowców takich jak zboża, cukier, metal, czy kamień naturalny.


Spółka Hermes GabroStone jest jednym z czołowych dostawców wyrobów z granitu i marmuru na polskim rynku, importującym kamień bezpośrednio od producentów i właścicieli kamieniołomów z tak obiecujących rynków jak Indie, Chiny, Turcja, Brazylia i Ukraina.


Oferta kierowana jest do szerokiego grona odbiorców, przede wszystkim firm kamieniarskich, budowlanych, architektów, jak i prywatnych inwestorów.


Oddział szczeciński jest główną siedzibą firmy, jak również bazą logistyczno-spedycyjną. Z portów w Szczecinie i Gdyni podejmowanych jest kilka kontenerów tygodniowo, skąd transportowane są do naszych magazynów na terenie całej Polski oraz bezpośrednio do odbiorców.


Mocne zaplecze finansowe pozwala naszej spółce odważnie patrzeć w przyszłość. Założone przed kilku laty plany otwarcia dziewięciu hurtowni w Polsce, zostały z powodzeniem zakończone w 2010 roku. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Hermes GabroStone Sp. z o.o.


W ofercie firmy Hermes GabroStone znajdą Państwo wiele rodzajów granitu, marmuru, trawertynu i łupka naturalnego.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanego materiału oraz atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.